Winst uit water

De uitstekende kwaliteit van het Brabantse water is van groot economisch en maatschappelijk belang. Veel bedrijven die water in hun processen gebruiken vestigen zich speciaal om die reden in onze provincie. De Vereniging Industriewater onderkent en steunt dit belang.

Jubileumconferentie VIW groot succes

25 mei 2012 

Conferentie 'Duurzaam watergebruik in Brabant'

Ter ere van het 10-jarig bestaan van de Vereniging Industriewater heeft op vrijdagochtend 11 mei 2012 de conferentie 'Duurzaam watergebruik in Brabant' plaatsgevonden. Na een boeiende terugblik op 10 jaar VIW door de voorzitter Wilfried Aarsen, namen achtereenvolgens twee sprekers het woord. De heer Jan Burger (Environmental Sustainability Director bij Coca-Cola Europe) vertelde over Water Stewardship bij Coca-Cola. Vervolgens nam de heer Lambert van Nistelrooij (Europarlementariër CDA, rapporteur voor de EU 2020 Regiofondsen) het woord over investeren in de regio. Tot slot werd volop nagepraat en genetwerkt tijdens een heerlijke Brabantse lunch.

Kijk hier voor een impressie van deze conferentie.