Winst uit water

De uitstekende kwaliteit van het Brabantse water is van groot economisch en maatschappelijk belang. Veel bedrijven die water in hun processen gebruiken vestigen zich speciaal om die reden in onze provincie. De Vereniging Industriewater onderkent en steunt dit belang.

Toezeggingen minister Verhagen

10 februari 2012 

Toezeggingen minister Verhagen

Na overleg met Brabant heeft minister Verhagen van het ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie toegezegd bij de Belgen te pleiten voor de hoogste veiligheidseisen bij de ondergrondse berging van radioactief afval in de grensstreek. Dit is mede hetgeen het Brabantse bedrijfsleven (Brabant Zeeuwse Werkgeversvereniging (BZW) en Vereniging Industriewater (VIW) de minister had gevraagd in een brief. 

Klik hier voor het gehele artikel